O nas
Nasz zespół składa się z czterech anonimowych detektywów (licencje okazywane są przy spotkaniu) oraz pomocników z różnych dziedzin.
Tomasz - człowiek cień, jego atutem jest tworzenie własnego sprzętu rejestracyjnego. Świetnie organizuje pułapki, lubi gorące sytuacje i nie straszne są mu konfrontacje.
Jagoda - kobieta z miłym głosem i aparycją, posiada niebywałą dedukcję w sprawach gospodarczych. Kobieta, która pojawia się i znika bogatsza o wiedzę.
Marek i Paweł - informatycy, mają swój świat informatyki i to nam wystarcza.
Ali - człowiek o wielu twarzach, Ali był już kominiarzem, kurierem, stolarzem, żebrakiem … Ali idzie tam, gdzie trzeba coś zarejestrować i zniknąć.
Jarek - mistrz ostrożności i precyzji, nigdy nie wiadomo gdzie jest Jarek ale Jarek wie gdzie jest cel.
Adrian i … - wysocy, dobrze zbudowani mężczyźni, w ich cieniu żadne konfrontacje nie są straszne.
Piotr, Tomasz - prawnicy z górnej półki.
Zalety współpracy

Incognito

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane by klient mógł wejść incognito.

Własne metody

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

Dokładny raport

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

Sprawy prawne

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.