Czas realizacji
Oferta dla osób fizycznych
Wykrywanie oraz udokumentowanie dowodów zdradyjest to najczęściej spotykane zlecenie. Potrafimy ujawnić zdradę oraz udokumentować ją w taki sposób, by partner o naszym dowodzie zdrady nie wiedział aż do rozprawy. Czas realizacji od 3 dni.
Pobór materiału DNA w trudnych warunkachjest to dość specyficzna usługa. Oferta jest skierowana do osób, które chcą pobrać materiał do badań DNA na ojcostwo, lecz niektóre osoby „przeszkadzają” w pobraniu materiału. Usługa polega tylko na pobraniu i przekazaniu zleceniodawcy materiału do badania.Czas realizacji do 14 dni.
Sprawdzanie przeszłości przyszłego męża lub żony itpdoskonale zdajemy sobie sprawę, że miłość jest ślepa. Warto przyjrzeć się człowiekowi nie takiemu jakiego nam siebie prezentuje, lecz poznać przeszłość przyszłego męża, żony, zięcia, synowej, partnerki wnuczka itp. Często w takich przypadkach wykrywany jest nadmierny pociąg do alkoholu, kontakty z osobami notowanymi, lub kierowanie się w życiu pobudkami materialnymi.Czas realizacji od 3 do 7 dni.
Badania DNA (test na ojcostwo, badania jawne lub dyskretne)jest to częsta forma zleceń. O zleceniu nie musi być informowana matka dziecka. Potwierdzenie ojcostwa jest na 99,999% zaś wykluczenie ojcostwa jest wynikiem stu procentowym. Pobranie próbki odbywa się poprzez wymaz z policzka lub z mikrośladów tj, guma do żucia, smoczek itp. Czas realizacji do 8 dni. Możliwa forma expresu do 3 dni
Kaganiec na partnerajest to wirtualne sprawdzanie gdzie przebywa partner. Kaganiec jest ekonomiczną forma sprawdzania, gdzie obecnie przebywa nasz partner(ka). W tym przypadku nie można liczyć na dowody zdrady. Czas realizacji wg ustaleń
Dyskretny monitoring komputera dziecka, współmałżonka itpDoświadczenie aż krzyczy by nałożyć na rodziców obowiązek by przynajmniej raz w roku sprawdzili gdzie przebywa w sieci nasze dziecko. Dzieci w sieci mają ogromne możliwości. Warto sprawdzić, czy Państwa dziecko jest bezpieczne, jakie strony odwiedza gdy nie ma nikogo w domu. Efekty naszych odkryć są często bardzo zaskakujące. Oferta skierowana jest również pod kątem współmałżonków. Jest to ekonomiczna forma kontroli na czas jednego miesiąca w cenie 300zł.
Kontrola rodzicielskakontrola rodzicielska skierowana jest do rodziców, którzy chcą wiedzieć jak spędza ich dziecko wolny czas, z kim się spotyka oraz jak się bawi na imprezach.czas realizacji od 1 dnia
Poszukiwania osób zaginionych, ukrywających sięCzas realizacji od 3 dni
Ustalanie planu dniaCzas realizacji od 3 dni
Antywłamaniowy monitoring mieszkań przy wyjazdach kilkudniowychOferta skierowana jest do osób, które wyjeżdżają na kilka dni i nie chcą pozostawić swojego majątku bez nadzoru.
Wykrywanie źródeł dochodu (alimenty)czasami bywa, że dochody wykazywane przed sądem są znacznie mniejsze niż uzyskiwane. Warto w takim przypadku na własną rękę dowieźć niezgodności.czas realizacji od 3 do 7 dni.
Udowadnianie znęcania się psychicznego i fizycznegoznęcanie się psychiczne lub fizyczne jest bardzo trudne do udowodnienia. Oprawca często zaprzecza swoim czynom a zeznania są często zbyt słabym dowodem. Oferta ma na celu nie tylko wniesienie dowodu do sprawy sądowej, lecz również ma na celu zaprzestanie dalszego nękania.Czas realizacji od 1 do 7 dni
Dyskretny monitoring niani, gosposi itpw przypadku, gdzie nie są Państwo pewni zatrudnianej osoby, warto zainstalować dyskretny monitoring, by dowiedzieć się jak zachowuje się osoba podczas naszej nieobecności, której powierzyliście swoje dziecko bądź majątek.Czas realizacji wg ustaleń.
Oferta dla firm
Wykrywanie źródeł dochoduNiezapłacona faktura, sprawa w sądzie, nakaz zapłaty u komornika a pieniędzy dalej nie ma. Jeżeli taka sytuacja brzmi znajomo, to oferta jest skierowana właśnie do Państwa. Dość często spotyka się ukrywanie swojego źródła dochodu, kupowanie ruchomości czy nieruchomości na członków rodziny bądź znajomych. Zadaniem detektywa jest odnalezienie źródła dochodu oraz wskazanie majątku. Czas realizacji od 5 dni
Sprawdzanie autentyczności informacji dotyczących szkód i wypadków wpracy zgłaszanych zakładom ubezpieczeniowym
Sprawdzanie kandydatów na pracownikówSprawdzana jest wg ustaleń przeszłość przyszłego pracownika, świadectwa. Weryfikowane jest CV jak i referencje. Często bywa, że pracodawca chce się rozstać polubownie z pracownikiem i wystawia pozytywną opinię. Zadaniem detektywa jest zweryfikowanie stanu faktycznego. Czas realizacji 2-3 dni.
Defraudacja
Wykrywanie podsłuchówJeżeli na spotkaniu poruszane są tematy, które nie mogą wydostać się poza krąg zgromadzonych, warto jest zeskanować pomieszczenie. Istnieje również możliwość, by sprawdzić czy rozmowy są rejestrowane przez pracowników. Czas realizacji 1dzień
Dyskretny monitoring komputerówUsługa polega na sprawdzeniu czym pracownik zajmuje się na komputerze, gdy nikt nie patrzy. Wykonywane są żuty ekranu i przesyłane na mail znany tylko zleceniodawcy. Jest to ekonomiczna forma monitoringu.
Dyskretny monitoring biur, magazynów, taboru itp
Kradzierze i łapówki
Obserwacja i kontrobserwacja
Ujawnianie i monitorowanie nieuczciwej konkurencji i pracowników
Zalety współpracy

Incognito

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane by klient mógł wejść incognito.

Własne metody

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

Dokładny raport

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

Sprawy prawne

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.