Cennik
Istnieją trzy formy rozliczeń:

  • wynagrodzenie godzinowe (czym więcej godzin pracy, tym stawka godzinowa ulega zmniejszeniu)
  • wynagrodzenie ryczałtowe, gdzie z góry jest ustalana cena za usługę
  • wynagrodzenie za efekt, gdzie z góry ustalamy cenę za usługę, która jest płatna tylko po uzyskaniu efektu.
Osoby fizyczne
Wykrywanie oraz udokumentowanie dowodów zdradyPrzygotowanie planu działania nie podlega opłacie. Cena zawiera koszty paliwowe, nie zawiera jednak kosztów pobocznych np. hotelowych, łapówek (z wykluczeniem art. KK) czy opłacenie informatora. Czas na udokumentowanie zdrady jest bardzo różny. Można udokumentować zdradę przy współpracy ze współmałżonkiem już w 10 godzin, jednak dość często działania zamykają się w 30 godzinach pracy. Cena za pracę do 30 godzin wynosi 140zł/h praca detektywa oraz jeżeli potrzeba 60zł/h praca pomocnika. Przy pracy powyżej 30 godzin udzielane są rabaty nawet do 40%. W cenie otrzymujemy raport dla sądu wraz z obrobionym materiałem dowodowym.
Test DNA (na ojcostwo) Cena za samo badanie DNA w przypadku poddaniu się poboru materiału DNA lub dostarczeniu nam jego. - 1900zł
Pobranie materiału DNA w tzw. „trudnych warunkach”2400zł. Cena stanowi sam pobór materiału od jednej osoby (dziecka). Możemy poinformować zleceniodawcę jak pobrać materiał od domniemanego ojca, jednak w przypadku całkowitego braku takiej możliwości pobierzemy również materiał od ojca w cenie 2400zł.
PułapkiPułapki stanowią bardzo szeroką i nieskończoną gamę możliwości. Nie ma więc możliwości określenia ceny stałej, cena podawana jest po konsultacjach.
Prawdzanie przeszłości obecnego partnera, bądź partnera bliskiej nam osoby2200zł - całość
Kaganiec na partnera400zł / tydzień, 300zł / każdy kolejny tydzień. jest to monitoring GPS samochodu. Obecną pozycję lub pozycję do 3 miesięcy wstecz możne podejrzeć na telefonie lub na dowolnym komputerze. Cena obowiązuje w przypadku wystawienia lub wskazania na dany czas obiektu.
Dyskretny monitoring komputera do 2 szt.400zł/ 1 miesiąc, 600zł/ 2 miesiące, 800zł/ 3 miesiące, 1000zł / 6 miesięcy, 1200zł/ rok
Kontrola rodzicielska140zł / h. Cena zawiera koszty paliwowe, nie zawiera jednak kosztów pobocznych np. hotelowych, łapówek czy opłacenie informatora.
Poszukiwania osób zaginionych, ukrywających sięCena jest przygotowywana po wywiadzie z klientem
Wykrywanie źródeł dochodu2400zł / całość. Cena za całość w przypadku działań regionalnych
Udowadnianie znęcania się psychicznego lub fizycznegoCena po konsultacjach
Dyskretny monitoring niani, gosposiCena po konsultacjach
Inne nie standardowe usługi Cena po konsultacjach.
Firmy i instytucje
Zalety współpracy

Incognito

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane by klient mógł wejść incognito.

Własne metody

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

Dokładny raport

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

Sprawy prawne

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.