Windykacja

Windykacja standardowa

Windykacja standardowa różni się od windykacji trudnej. W windykacji standardowej od razu kontaktujemy się z dłużnikiem listownie oraz fizycznie w miejscu zamieszkania. W przypadku braku reakcji ze strony dłużnika podejmowane są inne czynności mające na celu odzyskanie długu.

Istnieją dwie formy rozliczeń:
  • rozliczenie od efektu, w tym przypadku pobierane jest 30% od odzyskanej kwoty
  • rozliczenie za pracę, tutaj z góry określa się formę działania oraz opłatę stałą niezależną od efektu.

Windykacja trudna

Oferta jest skierowana do wierzycieli, którzy korzystali bez skutku już ze wszystkich możliwości egzekucyjnych włącznie z komornikiem.
Dłużnik poddawany jest inwigilacji bezpośredniej, odnajdujemy realne źródła pozyskiwania dochodów, dochody jawne i ukryte. Nawet przy prowadzeniu działalności na inna osobę czy rozdzielności majątkowej istnieje możliwość wyegzekwowania długu.
Opłacie podlega TYLKO kwota odzyskana realnie. W przypadku systemu ratalnego opłata również jest wypłacana po fizycznym zaksięgowaniu środków na koncie wierzyciela. Wysokość wynagrodzenia wynosi 30%.
Zalety współpracy

Incognito

Umawiasz się na spotkanie bezpośrednio z detektywem. Tematy poruszane podczas spotkania są objęte tajemnicą i nie mogą wydostać się na zewnątrz. Spotkanie może być anonimowe do momentu podpisania umowy. Biura nasze nie są oflagowane by klient mógł wejść incognito.

Własne metody

Działamy inaczej niż wszyscy. Po podpisaniu umowy przygotowywany jest plan działania, gdzie brane są pod uwagę wszystkie metody tj. spotkania kontrolowane, pułapki, prowokacje lub inne mniej lub bardziej kontrowersyjne metody pozyskiwania informacji.

Dokładny raport

Działania nasze są dokumentowane. Po skończeniu działań klient otrzymuje szczegółowy raport z działań poparty materiałem dowodowym. Bardzo często raport taki jest kluczowym materiałem w sprawie.

Sprawy prawne

Podczas działań jesteśmy w stałym kontakcie z Państwa prawnikiem tak, by dostarczyć jak najlepszy materiał, który można wykorzystać w sprawie. Sami również możemy być świadkami klienta w sądzie.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.